Magdaleena laager.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magdaleena laager.

Magdaleena on väike saar Lõuna-Ameerikas, kus tegutseb mainekas Magdaleena laager.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Mis siin toimub?

Go down 
AutorTeade
Christopher Marley
Admin
Christopher Marley


Postituste arv : 18
Join date : 25/03/2010
Age : 30

Tegelase leht
Hüüdnimi: Chris, hoolealustele üldiselt Marley
Vanus: 26
Päritolu maa: Suurbritannia

Mis siin toimub? Empty
PostitaminePealkiri: Mis siin toimub?   Mis siin toimub? I_icon_minitimeNelj Märts 25, 2010 3:28 pm

Magdaleena on armas väike saar Lõuna-Ameerikas, Venezuela osariigis. Juba viiendat aastat tegutseb siin mainekas laager. Laager pole selline, nagu tavalised laagrid - siin elatakse aasta ringi ning käiakse linnas koolis. Laagris osalejad on üle kogu maailma kokku tulnud ning elavad nüüd kõik uhkes kortermajas, kus on kolmetoalised (st. kahe magamistoaga, kus on omakorda kaks kohta), samas ka mõned kahetoalised (üks magamistuba, kaks kohta) ning neljatoalised (kolm magamituba, kuus kohta kokku) korterid. Korteritesse jagab laagri juhataja, ehk mina.

Laagri asunikud on vanuses 14-23, kõik vanemad inimesed on juba töötajad (tahad olla kasvataja või hakata hoopis mõnda tundi andma? Anna teada!)

Iga kuu (mina valin kuupäeva) toimuvad tutvustamisõhtud - see tähendab seda, et kõik ühest riigist tulnud inimesed panevad kokku väikese esitluse ning pakuvad oma riigi sööke. Riikide esinemise järjekorra valin mina (aga võite mulle ka kirjutada, kui soovite seda teha).

Magdaleena ilma kohta - seal on aastaringselt soe, kuid mõningatel halvematel päevadel sajab ka lahinal vihma. Neid päevi on vähe, kusagil 20 ringis aastas.

Korterite plaan -
Spoiler:
Tubades võivad olla ka kaks eraldi voodit - ise otsustate.
Igaljuhul, saadan teile PMiga, kus toas te olete Smile Kui soovite kolmetoalist või kahetoalist korterit - andke mulle teada, kellega te nendes korterites koos elada sooviksite.

Küsimuste korral saatke PM Smile
Tagasi üles Go down
https://magda.forum.co.ee
 
Mis siin toimub?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Magdaleena laager. :: Üldine :: Tutvustuseks-
Hüppa: